Ortoptika - hlavní strana

Jak se stát členem?

Podmínky

  1. Řádným členem Společnosti se může stát ortoptista s příslušným odborným vzděláním v aktivní činnosti či důchodce, který se přihlásí k práci ve Společnosti a je přijat jejím výborem za člena.
  2. Mimořádným členem mohou být pracovníci z oboru strabologie, rovněž také studenti středních a vysokých škol se zaměřením na obor strabologie a ortoptiky. Mimořádní členové nemají právo volit a být voleni do orgánů Společnosti.
  3. Čestným členem Společnosti se může stát občan České republiky i cizí státní příslušník, který má zásluhy na rozvoji oboru strabologie nebo Společnosti. Čestné členství uděluje případně odnímá výbor Společnosti.
  4. O členství se žádá vyplněním přihlášky prostřednictvím výboru Společnosti.
  5. O přijetí člena rozhoduje výbor Společnosti. Členství vzniká dnem schválení přihlášky výborem. Proti odmítnutí přihlášky se může přihlášený odvolat do 15 dnů po doručení písemného rozhodnutí prostřednictvím výboru Společnosti k plenární schůzi.

Stáhněte si přihlášku do ČSO

Stáhněte si členskou přihlášku. Vyplněnou přihlášku zašlete na spravce.cso@gmail.com

Členské příspěvky

Členské příspěvky zasílejte na účet společnosti:

Členské příspěvky pro stávající členky je třeba uhradit nejpozději do konce března,aby byl brán zřetel na výhody vyplývající z členství (akce pořádané ČSO).


mapa webu | © 2023 Ortoptika.cz